Lifestyle

Wszystkich Świętych, czyli bliskie spotkania trzeciego stopnia

Od czasu do czasu okoliczności przywołują nas na rodzinne łono.

Trzeba stawić czoła familii, spotkać z kuzynostwem, ucałować wąsatego wuja i zamienić słowo z ciekawskimi ciotkami, tudzież wysłuchać życzliwych porad teściowej. Dla wielu z nas taki moment nadejdzie jutro – w dzień Wszystkich Świętych. Przygotuj się na niego dobrze.

Co tu kryć, my, ludzie zaganiani między pracą – siłownią/jogą – własnym domostwem, co nieco odwykliśmy od rodzinnych spędów. I chociaż wielu z nas z radością przyjmuje każdą szansę na odświeżenie kontaktów, są i tacy, którym na familijnym obiedzie trudno dotrwać do deseru. Wytrawni użytkownicy feromonów uspokajają… Dobrze dobrane feromony przydadzą się na rodzinnej biesiadzie i jednym, i drugim. Oto kilka sytuacji, w których mały flakonik wyświadczy wam nieocenioną pomoc.

Poznaj moich rodziców

W życiu każdego dorosłego człowieka przychodzi chwila, w której trzeba poznać swoich największych dobrodziejów, tych, którym zawdzięczamy zjawienie się na świecie naszej drugiej połówki. Rodziców naszego ukochanego lub ukochanej. Jeśli ten szczęśliwy dzień wypada dla Ciebie właśnie jutro, pamiętaj, że najłatwiej stopisz pierwsze lody Androstenolem. Androstenol to ten z feromonów, który sprawia, że ludzie nabierają do Ciebie zaufania, szybciej się do Ciebie zbliżają i chętniej wdają się z Tobą w rozmowę. Działa tak samo dobrze na kobiety i mężczyzn. Dzięki niemu możesz się spodziewać, że rodzice Twojego wybrańca/wybranki spojrzą na Ciebie przychylniejszym okiem już od pierwszej chwili Waszego poznania. Największą zawartość Androstenolu znajdziesz w feromonach BTB.

Poskromienie teściowej

Jeśli oficjalne zapoznanie z rodzicami masz już za sobą, następuje epoka harmonijnego współżycia, opartego dość często na niezrozumiałej, lecz wyraźnie chłodnej relacji z teściową. Nie ma, co się dziwić. Mama zawsze chce tego, co najlepsze dla swojego dziecka. Szkoda tylko, że to „najlepsze” jest zwykle niedościgłym wzorem, tak doskonałym, że pełnym wewnętrznych sprzeczności, których nie da się spełnić jednocześnie, co jednak kochanej teściowej nie przeszkadza oceniać Cię z pełną surowością. W takim przypadku sam Androstenol może okazać się zbyt miękkim narzędziem wpływu. Nie wystarczy być miłym, musisz pokazać, kto tu rządzi i że należy traktować Cię z szacunkiem. Wtedy z odsieczą przychodzi Androstenon. To feromon dominacji, substancja, która sprawia, że inni chętniej traktują Cię jak przewodnika stada, lidera grupy, czują w Tobie silną jednostkę, której należy się podporządkować. Androstenon połączony z Androstenolem może zdziałać z Twoją teściową cuda, niby tajemniczy eliksir wydobyć spod lodowatej powłoki pokorną kobietę, która z radością zatroszczy się o Twoje potrzeby, gotując Twoją ulubioną zupę lub w Twoje ręce oddając pilota, gdy zamiast telenoweli chcesz obejrzeć wiadomości.

Walka o ogień

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się być świadkiem kuriozalnych scen, gdy dwie ciotki walczą o ułożenie zniczy na grobie Waszego wspólnego przodka, wiesz, jak ważny jest bezstronny sędzia, który zaprowadzi pokój w rodzinie. Ktoś musi przejąć rolę patriarchy rodu. Dlaczego nie Ty? Jeżeli chcesz być tym, kto góruje ponad rodzinnymi niesnaskami, czyja obecność sama z siebie łączy innych, zastanów się nad stosowaniem Androsteronu. Androsteron jest kojarzony ze stateczną, dojrzałą męskością, choć jego domieszkę zawierają także niektóre produkty dla kobiet. Jest pomocny w budowaniu silnego autorytetu, pozbawionego elementu dominacji. Pomaga zdobyć wizerunek osoby, która jest zawsze ponad chwilowymi zamętami, a jej głos w wielu sprawach jest rozstrzygających. Znajdziesz go w produktach P6 i Perfect Ten.

Życzymy spokojnych, pełnych zadumy Świąt

6

Pamiętaj, ostrożnie z Androstadienonem. Na rodzinne spotkania radzimy z umiarem stosować produkty, które zawierają duże ilości najbardziej seksualnych substancji, czyli Androstadienonu i Estratetraenolu. W końcu nie chcesz być przyczyną rodzinnych scen zazdrości. Pheromaxa dawkuj oszczędnie.

Cóż, wygląda na to, że uzbroiliśmy Cię w najważniejsze informacje, które mogą być Tobie przydatne podczas jutrzejszych i następnych spotkań z rodziną. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Tobie udanego, świątecznego weekendu.