Użytkownicy feromonów

Feromony – tajna broń polskich siatkarzy?

Biało-czerwoni siatkarze Mistrzami Świata! Powtarzamy ten sukces po 40-latach! Dzisiaj cała Polska świętuje, my także, pytając jednocześnie – jaki był w tym zwycięstwie udział feromonów?

Proszę Państwa, mieliśmy w tym swój skromny (a może wcale nie taki skromny?) wkład! O bojowego ducha polskich siatkarzy dbał nie kto inny, jak Jakub Bączek, oficjalny trener mentalny Polskiej Kadry, a jednocześnie nasz ekspert, który przetestował Pheromax i The Edge oraz zostawił na serwisie Feromony.pl swoją opinię.

Jako trener mentalny Jakub dbał o kondycję emocjonalną siatkarzy. Stosował takie metody jak coaching, wizualizacje, techniki oddechowe. Czy stosował też feromony? Więcej o jego pracy można przeczytać np. tutaj.

Feromony już dawno wyszły poza krąg uwodzicieli. Dodając pewności siebie i ułatwiając kontakt z drugim człowiekiem, feromony stały się narzędziem stosowanym zarówno w biznesie, jak i w motywacji. Niejednokrotnie klienci mówili nam, że feromony pomagają im w pracy – na wielu szczeblach ich zawodowej kariery. Dzięki nim współpraca w grupie staje się łatwiejsza, a co za tym idzie –  przynosi lepsze efekty.

Jak wpływ miały feromony na zwycięstwo Polaków Tego, oczywiście, nie wiemy :) Wiemy jednak, że feromony poprawiają relacje w grupie i tym samym pomagają zwyciężać w każdej grze, w której liczą się Mistrzostwskie Kontakty Interpersonalne.

Jakubie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Brawa dla naszej kadry i brawa dla Polaków!

Jakub Bączek

Jakub Bączek – nasz człowiek na Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej. Trener mentalny polskiej reprezentacji stosował Pheromax i The Edge.