Feromonowe newsy

Poznaj feromony zapachowe The Edge

The Edge to feromony oparte na najwyższej jakości związkach. Zawiera on dodatki zapachowe, które idealnie dopasowują się do feromonowego akcentu, tworząc mieszankę o zaskakującym działaniu! Dzięki zastosowaniu feromonów i dodatków zapachowych, feromony The Edge działają na mózg świadomy (efekt „fantastycznie pachniesz!”) i mózg nieswiadomy (efekt „nie wiem dlaczego tak mnie przyciągasz!”). Dzięki feromonom The Edge wpływasz na otoczenie PODWÓJNIE.

 

edge1The Edge Man

Zapach:

Zapach w swojej ostatecznej formie staje się doskonale bilansowany przez nuty świeże i ciepłe. Dobrze skomponuje się z garniturem managera, jak i t-shirtem nocnego łowcy. Utrzymuje się na skórze od 6 do 8 godzin. Jest jak atrybut pewności siebie, przywództwa i sprawne narzędzie, które buduje zaufanie.
Tomasz Leśniak, Ekspert zapachu, specjalista zapachowego wizerunku

Działanie:

Zdecydowanie i męskość łącząca w sobie siłę i elegancję. 25 ml zapachowych feromonów o bardzo silnym stężeniu Androstenonu i dwóch substancji ściśle strzeżonych przez LaCroy Chemicals.
Jeżeli chcesz wysyłać komunikat do otoczenia „Jestem samcem alfa”, kup teraz na Feromony.pl/The-Edge

 

 

 

edge2

The Edge Woman

Zapach:

Otwarcie zapachu obfituje w aromat figlarnej i świeżej brzoskwini, która niespodziewanie wpada w romans ze znacznie bardziej statecznym olejkiem różanym.W zapachu The Edge Woman frapuje odczucie notorycznej słodyczy życia i całkowitej wolności od trosk. Spodoba się fankom kwiatowej i owocowej elegancji.
Tomasz Leśniak, Ekspert zapachu, specjalista zapachowego wizerunku

Działanie:

Zachwycająca piękność i aura seksapilu. 25 ml zapachowych feromonów o bardzo silnym stężeniu Estratetraenolu i dwóch substancji ściśle strzeżonych przez LaCroy Chemicals.
The Edge Woman wydobywa Twoje naturalne piękno i podkreśla seksapil, kupisz je na Feromony.pl/The-Edge