Feromonowe newsy

Poznaj 5 feromonów o potwierdzonym działaniu

Androstenol – młodzieńcza witalność

Jest to socjoseksualny feromon dominacji. Człowiek produkuje go tylko w okresie dojrzewania, przede wszystkim u mężczyzn. Bardzo drogi w produkcji. Na rynku 1 gram tej substancji osiąga cenę 6 000 – 14 000 PLN. Jest silnym atraktantem dla kobiet i odstraszaczem dla mężczyzn. Jest nazywany „łamaczem lodów”, z łatwością otwiera otoczenie, ludzie stają się bardziej rozmowni i śmiali. Zmniejsza onieśmielenie również osoby stosującej. W wysokim stężeniu ma zapach podobny do piżma i drzewa sandałowego. Stosujący, który ma na sobie androstenol sygnalizuje młodość, zdrowie, atrakcyjność i dominację.

Androstenol zawarty jest w produktach: Pheromax, BTB, Relationship Magic, Perfect Ten, Chikara, Alchemy.


Androstenon – dominacja oraz autorytet


Zwierzęcy, agreswny, silny feromon męski. Tworzy aurę dominacji. Stosując androstenon wzbudzasz respekt i poszanowanie. Z łatwością wpływasz na innych. Za percepcje Androstenonu odpowiada receptor OR7D4, którego aktywność jest inna u każdego człowieka. Co ciekawe, percepcja związku przez kobiety uzależniona jest od fazy cyklu menstruacyjnego oraz stosowania tabletek antykoncepcyjnych. W dużych dawkach może powodować agresję. Również bardzo drogi w produkcji. Na rynku 1 gram osiąga wartość 30 000 – 60 000 PLN. Posiada specyficzny, silny zapach, dlatego też produkty, które zawierają ten związek, należy przykrywać własnymi perfumami (wyjątkiem są perfumowane produkty, takie jak The Edge).

Androstenol zawarty jest w produktach: Pheromax, BTB, NPA Man, The Edge, Relationship Magic, Perfect Ten, Chikara, Alchemy.


Androsteron – moc i szacunek


Feromon wytwarzany tylko przez ludzi. Tworzy aurę bezpieczeństwa i spokoju. Badania wykazały, że mężczyźni, którzy naturalnie wytwarzają androsteron, odbierani są jako bardziej męscy i pewni siebie. Związek ten wysyła sygnały siły i dominacji, ale bez efektu agresji. Wśród innych mężczyzn wzbudza uczucie fascynacji i podziwu. Rozluźnia kobiety i uspokaja je. Stosując Androsteron tworzysz wokół siebie aurę ojca.

Androsteron zawarty jest w produktach: P6, BTB, Relationship Magic, Perfect Ten, Chikara.


Androstadienon – modulator nastroju kobiet


Androstadienon aktywuje obszary mózgu odpowiedzialne za skupienie, społeczne postrzeganie, przetwarzanie emocji i zachowania seksualne. Według badań, zwiększa podniecenie seksualne kobiet o 200% w porównaniu do placebo. Pełni rolę modulatora kobiecego nastroju, ponieważ wpływa na wiele rożnych receptorów w mózgu kobiety. Androstadienon daje efekt stymulacji pozytywnego nastroju. Jest bardzo użyteczny w sytuacjach intymnych, dlatego jest nazywany feromonem miłości.

Androstadienon zawarty jest w produktach: Pheromax Man, BTB.


Estratetraenol – zapach kobiety


Odpowiednik androsteronu dla kobiet. Badania dowodzą, że estrateraenol zwiększa podniecenie seksualne mężczyzn o 200% w porównaniu do placebo. Feromon ten podkreśla kobiecość i zwiększa stan skupienia mężczyzn na kobietach, które stosują feromony z estratetraenolem. Niewielkie dawki wpływają na zmianę nastroju zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Substancja jest bezwonna nawet w dużych dawkach.

Estratetraenol zawarty jest w produktach: Pheromax Woman, BTB.