Feromonowe newsy

PILNE: MEGA szkolenie dla Ciebie GRATIS od nas!!!

Life Auto Pilot

Life Auto Pilot – Show Michała Wawrzyniaka

Chcemy Cię czymś zaskoczyć.

Jest taki człowiek, który jako jedyny w Polsce przyciąga na swoje szkolenia TYSIĄCE osób!Żeby go zobaczyć i wysłuchać, ludzie przyjeżdżają do Kalisza nie tylko z całej Polski, ale również z 20 krajów świata! Wcześniej nie udało się to nikomu w Polsce.

Tą osobą jest człowiek, który niezwykle inspiruje Polaków do bycia najlepszym, w każdej dziedzinie życia. Jest nim Michał Wawrzyniak, autor niedawno wydanej książki „Guru Kultu..ry”. Michał prowadzi NIESAMOWITE szkolenia. Zresztą, zobacz sam.

Michał uczy, że jeśli w kogoś wierzysz, to warto dać od siebie dużo więcej, zanim się o cokolwiek poprosi. Dlatego my kupujemy Ci bilet na WIELKIE szkolenie:
LIFE AUTO PILOT

Takiego szkolenia zapewne nie widziałeś jeszcze nigdy w życiu! Światła, muzyka i OGROM wiedzy, podany zupełnie inaczej!
Tematem szkolenia są Nawyki, Emocje, Marzenia, Pewność siebie. Na tej stronie zobaczysz szczegóły.

Jedyne co Ty musisz zrobić, aby dostać się na to wielkie wydarzenie, to złożyć teraz zamówienie na dowolne feromony z oferty Feromony.pl powyżej 100zł, a bilet o wartości 297zł otrzymasz CAŁKOWICIE GRATIS!

Dajemy Ci coś od siebie, ponieważ wiemy, że będziesz zachwycony zarówno feromonami, jak i z niesamowitego szkolenia Life Auto Pilot.

ALE UWAGA! Ilość biletów jest ograniczona (Hala Arena to około 3000 miejsc, ale sam wiesz, że takie promocje rozchodzą się jak ciepłe bułki).

Obowiązuje więc zasada – kto pierwszy, ten LEPSZY! Na tej podstronie sprawdzisz czy bilety są wciąż dostępne.

Aby odebrać swój darmowy bilet, złóż teraz zamówienie na dowolne feromony powyżej 100zł i w formularzu zamówienia wpisz „Bilet LIFE-AUTO-PILOT”.

W ciagu 24h otrzymasz od nas wszystkie informacje drogą mailową.

Więcej informacji:
http://www.feromony.pl/Szkolenie-LIFEAUTOPILOT

Pozdrawiam!
Wiktor Koszycki
Feromony.pl