Feromonowe newsy

Ogłaszamy wyniki konkursu!

Witajcie!

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie UNRESISTIBLE, w którym pula nagród wyniosła aż 3 600,00 zł! Ilość opinii przerosła nasze oczekiwania!

Nagrodziliśmy przede wszystkim tych klientów, którzy przedstawili unikalne wartości feromonów UNRESISTIBLE. Za szczególnie wartościowe uznaliśmy te opinie, w których porównywaliście UNRESISTIBLE do innych produktów i wskazywaliście różnice między nimi. Dodatkowo braliśmy pod uwagę wyjątkowe wydarzenia, które opisywaliście, a także to, w jaki sposób dana opinia może pomóc w zakupie innym klientom, poszukującym wartościowych feromonów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie!

Poniżej przeczytacie wybrane opinie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio drogą mailową, w ciągu 24 godzin.

Przypominamy, że osoby, które nie miały jeszcze okazji przetestować UNRESISTIBLE, mogą to zrobić tylko na tej zamkniętej podstronie.

Mam niemałe doświadczenie w kwestii Feromonów. Próbowałem już, BTB, Pheromax, P6, NPA. Stosowałem również RAW ANDROSTENOL, RAW ANDROSTENONE, RAW ANDROSTADIENONE. Mogę powiedzieć, że wszystkie z nich działają rewelacyjnie. Po otrzymaniu przesyłki UNRESISTIBLE postanowiłem je wypróbować w dość nietypowy sposób, Tego samego dnia miałem zaplanowaną lekcję języka obcego, za pośrednictwem komunikatora „skype” ku mojemu zaskoczeniu po kilku minutach poczułem coś w rodzaju dodatkowego zastrzyku energii, poczułem się znacznie bardziej wyluzowany jak by w jednej sekundzie ktoś włączył przycisk „Turbo”, w tym samym momencie poczułem, że nie mam żadnych oporów by mówić w języku, którego się uczyłem, zacząłem wypowiadać się bardzo swobodnie i rozmowa w tym języku przestała mi sprawiać trudności… To było to niesamowite doświadczenie, które przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Następnego dnia postanowiłem wypróbować UNRESISTIBLE w pracy zauważyłem, że wielu ludzi, w tym przełożonych, zaczęło mnie znacznie lepiej traktować, jakby po prostu szukali kontaktu ze mną, nawet ludzie, którzy wcześniej nie chętnie liczyli się z moją opinią prosili mnie o opinie w wielu sprawach bieżących… Takiego efektu również się nie spodziewałem, muszę przyznać, że momentami bywało to nawet krępujące. W kwestiach damsko męskich również byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, już jadąc rano do pracy zauważyłem, że jadąc do pracy przykuwam uwagę bardzo wielu kobiet… Postanowiłem je wypróbować wieczorem poszedłem z kolegami do baru, jak wielokrotnie wcześniej stosowałem feromony, tylko tym razem użyłem UNRESISTIBLE wiedziałem jak bardzo różnego rodzaju feromony potrafią być pomocne na w nawiązywaniu nowych relacji damsko męskich. Zauważyłem, że wiele pań po prostu do mnie zagadywało, nawet co było nieco krępujące partnerki kolegów ignorowały ich, dosłownie szukając sposobności by zemną porozmawiać. Udało mi się poderwać naprawdę niesamowitą dziewczynę i spędziliśmy razem chyba najwspanialszy wieczór w moim życiu.

Łukasz

Unresistible są trochę mniej „agresywne” niż pheromax, wydaje mi się że powodem tego są dodatkowe inne feromony. Stosując pheromax czuję wyraźne pożądanie u partnerki, podniecenie w kontakcie seksualnym staje się podbite do granic możliwości. Z Unresistible jest trochę inaczej: podbijają podniecenie jednak jest to stonowane, dają taki efekt zauroczenia. Sytuacja z dnia dzisiejszego; kupowałem truskawki i widziałem ze dziewczyna która mi je sprzedaje jest zauroczona, uśmiecha się i inaczej patrzy, kiedy na koniec zażartowałem „Mam nadzieję że nie pęknie (foliówka) bo będę musiał jeszcze raz Cię odwiedzić” dziewczyna szybko rzuciła słowem „Pęknie” po czym wpadła w dezorientacje ;) na zwykle dni lepiej sprawdzi się Unresistible – feromony nie będą działały tak drażniąco na kumpli, którzy chcieliby być samcami alfą, raczej rozluźniają atmosferę w przeciwieństwie do Pheromaxa. Te feromony muszą mieć coś wspólnego z chikarą, bo podobnie jak one działają świetnie na starsze, dużo starsze kobiety. Kiedy rozmawiam z matkami koleżanek to dają podobny efekt w stylu „gdybym była w twoim wieku to bym za tobą latała”. Te feromony raczej dają poczucie przywiązania, czuć w nich trochę stabilność ale z drugiej strony jest to podniecenie ekscytacja i zauroczenie. Polecam na co dzień, tak jak mówiłem nie będzie tak agresywnie jak przy Pheromaxie lub BTB gdy da się ich trochę za dużo. Wielki plus za dozownik; tymi kroplomierzami ciężko władać, a tu mamy kulkę i robimy nią kreskę.

Luke

Jak dotąd to najbardziej skuteczny i najłatwiejszy w aplikacji feromon jaki używałem. Dodatkowo działa wyjątkowo długo – nawet ponad 12 godzin. Po odpowiedniej aplikacji (nie za dużo) jego zapach daje się idealnie pokryć perfumami. Po wywietrzeniu perfum nie zostawia charakterystycznego dla innych feromonów zapachu. Jeśli chodzi o działanie na mnie to jest idealnie zrównoważone. Zwiększa moją aktywność, zmniejsza zmęczenie a w chwilach bliskości zwiększa poziom podniecenie

Greg

Unresistible jest bardzo profesjonalnym produktem, działa bardzo precyzyjnie a zarazem subtelnie. Efekty widać już po kilku sekundach rozmowy, gdy kobieta zaczyna bardziej się tobie przyglądać. Moja fryzjerka zaczęła mnie podrywać tak po 10 minutach na fotelu, a klientki nie chcą wypuszczać z biura. Na mnie działa bardzo rozluźniająco poprawia mi humor i dodaje pewności siebie. Mężczyźni w moim otoczeniu stają się bardziej weseli i chętniej rozmawiają. Cały czas eksperymentuję z ilościami ale widzę że dwa krótkie maźnięcia działają idealnie i widać efekty kilka godzin. Stosuję go w pracy na przemian z BTB i NPA w zależności z kim planuję rozmawiać i co osiągnąć. Zdecydowanie najlepiej działa na kobiety, po kilku minutach rozmowy są chętne spełnić każde polecenie. W porównaniu do Pheromax mam wrażenie że jest bardziej subtelny, delikatniejszy ale za to bardziej precyzyjny. Zdecydowanie polecam ten produkt do pracy, klubu, czy nawet na zakupy bo Panie po chwili zaczynają się za tobą oglądać.

packman

Stosowałem juz wszystkie fero ze strony feromony.pl staz juz ponad 5 lat. Jezeli chodzi o sama aplikacja najlepsza ze wszystkich – genialny pomysł z tą kulka i konsystencja olejku. Krople latwo przedawkowac przez chwile nie uwagi, raz przechylilem probke pheromaxa i wylała sie cała :) o negatywnych skutkach nie musze wspominac … biło odemnie feromonami jak radioaktywnym uranem z czarnobyla i cieżko było to zmyć :). Nie wiem ile w tym mojego odczucia, ale nie czuje w UNRESISTIBLE specyficznego „smrodku” , jak w innych fero. U mnie nr 1 to UNRESISTIABLE.

Stały Użytkownik

Najlepsze feromony jakie są póki co dostępne, stosuję zestaw raw ( dla vipów) od roku i od razu czuć różnicę po zastosowaniu unresistible tak po spojrzeniach nieznajomych, otwartości tak i po znajomych którzy nagle czują do nas niesamowitą więź i bardziej dbają o relację sprawiając, że jest ona bardziej zdrowa. Na płeć przeciwną działa tworząc seksualna aurę i chęć poznania się bliżej, ale to jak to rozegramy to już zależy od nas :) Polecam wszystkim na co dzień do pracy, wyjścia czy łóżka.

KurlZz

Ponieważ stosuje feromony od dłuższego czasu,UNRESISTIBLE zamówiłam bez żadnych obaw, ale ich działanie przerosło moje oczekiwania. Wszystkie feromony dodają odwagi,pomagają w kontaktach czy to w pracy czy towarzyskich, zwiększają atrakcyjność,potęgują namiętność i wiele zalet można by tu jeszcze wymienić. Unresistible użyłam odrobinę na imprezę i nie mogłam uwierzyć, tylu ludzi co w ciągu tego jednego wieczoru, nie poznałam w ciągu roku. Nigdy nie byłam tak rozmowna,uwodziłam cała sobą bez większego wysiłku, każdy chciał ze mną rozmawiać, przebywać w moim towarzystwie. Szczerze, to MAGIA…prawdziwego działania nie sposób opisać słowami. Tak, to prawdziwa bomba feromonów. Cena w stosunku do efektów niska. Dziś, znając ich działanie zapłaciłabym nawet dużo więcej. Polecam.

Teresa

O nowym produkcie Unresistible dowiedziałem się, za pośrednictwem feromony.pl. Otrzymałem wiadomość e-mail, że taki produkt się pojawił. Analizując jego skład, złożony z wielu związków dotąd mi nie znanych, niewiele myśląc złożyłem zamówienie. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Chociaż moje testowanie trwa dopiero niespełna dwa tygodnie i być może jeszcze nie dobrałem idealnej dla mnie dawki, to mogę powiedzieć, że zauważalne efekty w tym czasie, przewyższyły moje oczekiwania. Kontakty z płcią przeciwną wzniosły się na wyższy poziom. Spojrzenia, inicjowanie kontaktu, dotyku, rozmowy, można odczuć budowanie więzi z innymi ludźmi,pogłębianie relacji, coś wspaniałego, na tym mi najbardziej zależało. Również odczułem działanie produktu na własną osobę, stałem się bardziej otwarty, pewny siebie, kontakty z ludźmi przebiegają w pozytywnej atmosferze, z uśmiechem na twarzy. Feromony są mocno stężone, więc polecam przykryć dobrymi trwałymi perfumami. Są przeznaczone do uwodzenia, co do tego nie ma wątpliwości, również używałem w różnych sytuacjach towarzyskich w pracy, szkole i tak samo pozytywnie oceniałem działanie. Są więc wszechstronne. Wiem, że to dopiero początek, jeszcze najlepsze zapewne przede mną. Na tą chwilę testuje, szukam idealnej dawki i sprawia mi to wiele radości. Zaczynajcie od małych aplikacji, tak wygodnego sposobu dozowanie jeszcze nie było w żadnym produkcie. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Fernando

Po pierwsze – nigdy nie usłyszałam większej ilości komplementów o tym jak ładnie pachnę :) Perfumy, których używam, towarzyszą mi już od roku, a już pierwszego dnia po zastosowaniu Unresistible usłyszałam pełno komplementów na temat mojego zapachu i to od osób, z którymi kontakt mam na co dzień, a wcześniej nie zwracały na niego uwagi ;) Dla mnie to pierwszy znak, że te feromony działają. Po drugie – te feromony dają potężną dawkę uśmiechu – zarówno dla osoby, która ich używa, jak i dla otoczenia. Wielokrotnie na przywitanie zdarzyło mi się usłyszeć różne komplementy, a do tego słowa „coś się w Tobie zmieniło” (oczywiście w pozytywnym sensie) – dużo osób pytało się czy to fryzura, czy miałam super weekend, a ja już domyślałam się co na to wpływa ;) Po trzecie – przyzwyczajcie się do długich spojrzeń w tramwaju, sklepie czy na ulicy bo w tych feromonach jest naprawdę coś przyciągającego ;) Chętnie będę testowała je dalej – w różnych ilościach i w wielu sytuacjach bo efekty są bardzo ciekawe, a dodatkowo – zdarzyło mi się przypadkiem zastosować o wiele większą ilość niż zaleca producent i oprócz mojego poddenerwowania nie zaobserwowałam aby otoczenie reagowało negatywnie (choć nie było już takich pozytywnych reakcji jak przy standardowej dawce). Polecam wszystkim, którzy chcą mieć wiele pozytywnych akcentów w zwykłe dni :)

Ollla

To jest rewolucyjny produkt, który podnosi poprzeczkę konkurencji bardzo wysoko. Stosowałem wszystkie możliwe do kupienia w Polsce feromony ale Unresistible to zupełnie coś innego. Skuteczność stu procentowa w działaniu w pracy, domu, szkole, na randce dzięki synergii składników o konkretnej proporcji. Działa na większość ludzi. Stosując te feromony człowiek się rozleniwia bo nie musi nic robić a „wszystko podawane jest na tacy”. Oprócz szerokiego działania (na siebie i otoczenie) nowatorska receptura na bazie olejowej gwarantuje długie działanie (w praktyce jedna dawka- ok 1 cm kw. na cały dzień). Trzeba zwrócić uwagę żeby nie przedawkować ponieważ koncentracja feromonów jest ekstremalna. Reasumując jestem szczęśliwy bo znalazłem feromony, które odmieniły moje życie.
Jarek

Osoby, które nie miały jeszcze okazji przetestować UNRESISTIBLE
mogą zrobić to na tej zamkniętej podstronie »

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
A tutaj zebraliśmy dla Was to, co pisaliście o UNRESISTIBLE:

Jeżeli zastanawiasz się, co wyróżnia UNRESISTIBLE spośród innych feromonów, przeczytaj poniższe cytaty stosujących.


WPŁYW NA OSOBĘ STOSUJĄCĄ:

GADATLIWOŚĆ:
– nigdy nie byłam tak rozmowna
– nie mam żadnych oporów by mówić
– zacząłem wypowiadać się bardzo swobodnie i rozmowa w tym języku przestała mi sprawiać trudności
– kobiety są bardzo rozmowne, w rozmowie bywa, że nie dopuszczają mnie do słowa


PEWNOŚĆ SIEBIE:
– uwodzilam cała sobą bez większego wysiłku, każdy chciał ze mną rozmawiać, przebywać w moim towarzystwie
– od razu zauważyłem efekty co daje mi niesamowitą pewność siebie
– dzięki tym feromonom zdobyłam niesamowitą pewność siebie, mam wiarę w to, że wszystko się uda
– moja pewność siebie przekroczyła 100 %
– dodaje pewności siebie
– czuje się bardzo pewny siebie przy kontaktach z płcią przeciwną i kobiety to zdecydowanie zauważają
– czuje się bardziej pewien siebie,
– odczułem działanie produktu na własną osobę, stałem się bardziej otwarty, pewny siebie,
– poczułam się piękniejsza i pewniejsza siebie,
– wpływa doskonale na moją pewność siebie


ENERGIA:
– dodatkowy zastrzyk energii
– zwiększa moją aktywność, zmniejsza zmęczenie
– czuję się pełen energii


WYLUZOWANIE:
– poczułem się znacznie bardziej wyluzowany
– na mnie działa bardzo rozluźniająco
– staje się bardziej wyluzowany


OPTYMIZM, DOBRY NASTRÓJ:
– moje spojrzenie na wiele spraw jest bardziej optymistyczne
– dają potężną dawkę uśmiechu – zarówno dla osoby, która ich używa, jak i dla otoczenia
– poprawia mi humor
– poprawa nastroju osoby która nalozyła srodek na siebie.


PODNIECENIE:
– w chwilach bliskości zwiększa poziom podniecenia


WPŁYW NA INNYCH:

RESPEKT:
– wielu ludzi, w tym przełożonych, zaczęło mnie znacznie lepiej traktować
– w pracy ludzie chętnie mnie słuchają
– poważanie w tłumie ludzi(pracy)
– łatwiej I swobodniej nawiązuje loyalty z kobietami I mężczyznami


ZAUFANIE, ŻYCZLIWOŚĆ, OTWARTOŚĆ, ROZMOWNOŚĆ, KONTAKTY, PRACA:
– jakby po prostu szukali kontaktu ze mną, nawet ludzie, którzy wcześniej nie chętnie liczyli się z moją opinią prosili mnie o opinie w wielu sprawach bieżących
– ludzie którzy mnie otaczają są bardziej życzyliwi, przychylni i pomocni
– faceci w moim otoczeniu stają się bardziej weseli i chętniej rozmawiają
– dziewczyny stały się bardziej otwarte, rozmowne,
– otwartość
– znajomi nagle czują do nas niesamowitą więź i bardziej dbają o relację sprawiając, że jest ona bardziej zdrowa
– można odczuć budowanie więzi z innymi ludźmi, pogłębianie relacji
– kontakty z ludźmi przebiegają w pozytywnej atmosferze, z uśmiechem na twarzy
– zauważyłam też że ludzie bardzo dobrze reagują na moja osobę i chcą ze mną rozmawiać
– doskonale pomaga porozumiewać się mi z ludźmi w pracy
– kobiety są bardziej przyjacielskie, same mnie zagadują I dotykają


ZAUWAŻENIE MOJEJ OSOBY / WYRÓŻNIENIE SIĘ:
– wiele pań po prostu do mnie zagadywało, co było nawet nieco krępujące
– partnerki kolegów ignorowały ich, dosłownie szukając sposobności by zemną porozmawiać
– ludzie sami mnie zaczepiają
– wielokrotnie na przywitanie zdarzyło mi się usłyszeć różne komplementy, a do tego słowa „coś się w Tobie zmieniło”. Dużo osób pytało się czy to fryzura, czy miałam super weekend,
– przyzwyczajcie się do długich spojrzeń w tramwaju, sklepie czy na ulicy bo w tych feromonach jest naprawdę coś przyciągającego
– coraz częściej dostaje więcej pochwał i miłych słów typu „pięknie wygladasz”,”pięknie pachniesz”
– kobieta zaczyna bardziej się tobie przyglądać
– widać że dziewczyny interesują się moja osobą
– kobiety często uśmiechają się do mnie, obserwują co widzę kątem oka
– czuć różnicę po spojrzeniach nieznajomych
– spojrzenia, inicjowanie kontaktu, dotyku, rozmowy,
– wzrosła też moja atrakcyjność u płci przeciwnej, czasem było to wręcz uciążliwe


UWODZENIE:
– udało mi się poderwać naprawdę niesamowitą dziewczynę i spędziliśmy razem chyba najwspanialszy wieczór w moim życiu
– moje kontakty z kobietami bardzo się zmieniły.
– po krótkiej rozmowie mam jej numer telefonu
– te feromony muszą mieć coś wspólnego z chikarą, bo podobnie jak one działają świetnie na starsze, dużo starsze kobiety.
– moja fryzjerka zaczęła mnie podrywać tak po 10 minutach na fotelu, a klientki nie chcą wypuszczać z biura
– kobiety same podchodzą do mnie i zaczynają rozmowę bez żadnego wkładu z mojej strony.
– po raz pierwszy nie muszę nic robić aby stać się magnesem na kobiety
– na płeć przeciwną działa tworząc seksualna aurę i chęć poznania się bliżej,
– pomagają mi wyjść z tzw. friendzone
– kontakty z płcią przeciwną wzniosły się na wyższy poziom
– płec przeciwna jest bardziej chetna do rozmów swoistego bajerowania , niektore kobiety same daja mi numery do siebie i zapraszaja na spotkania


FORMA UWODZENIA:
– te feromony raczej dają poczucie przywiązania, czuć w nich trochę stabilność ale z drugiej strony jest to podniecenie ekscytacja i zauroczenie.
– dają taki efekt zauroczenia, flirtu (a niekoniecznie podniecenie wprost).
– jedna z koleżanek w pracy powiedziała mi szczerze, że czuje się przy mnie bezpiecznie.
– widzę, że często koleżanki zbliżą się do mnie przekraczając granicę prywatności.
– niespotykana nachalnośćZWIĄZEK:
– mój partner jeszcze nigdy nie był tak miły i uległy dla mnie!
– w moim związku to już nie idzie opisać. Moja dziewczyna stała się zazdrosna, cały czas wypisuje, szuka okazji do bliższego kontaktu ze mną. (Nigdy tak się nie zachowywala)

GDZIE I NA KOGO DZIAŁA?

– w pracy, domu, szkole, na randce dzięki synergii składników o konkretnej proporcji
– działa na większość ludzi.
– na co dzień. Nie będzie tak agresywnie jak przy Pheromaxie lub BTB gdy da się ich trochę za dużo
– wiele pozytywnych akcentów w zwykłe dni
– zdecydowanie najlepiej działa na kobiety. po kilku minutach rozmowy są chętne spełnić każde polecenie.
– do pracy, klubu, czy nawet na zakupy bo Panie po chwili zaczynają się za tobą oglądać
– idealnie sprawdzają się w każdej sytuacji
– na co dzień do pracy, wyjścia czy łóżka
– do uwodzenia, co do tego nie ma wątpliwości, ale w pracy, na uczelni i tak samo pozytywnie oceniałem działanie. Są więc wszechstronne

CZAS DZIAŁANIA:

– w praktyce jedna dawka- ok 1 cm kw. na cały dzień
– działa o wiele dłużej niż inne feromony
– działa wyjątkowo długo – nawet ponad 12 godzin

ZAPACH:

– po odpowiedniej aplikacji (nie za dużo) jego zapach daje się idealnie pokryć perfumami. Po wywietrzeniu perfum nie zostawia charakterystycznego dla innych feromonów zapachu
– nie czuje w UNRESISTIBLE specyficznego… „smrodku” , jak w innych fero
– nigdy nie usłyszałam większej ilości komplementów o tym jak ładnie pachnę. Perfumy, których używam, towarzyszą mi już od roku, a już pierwszego dnia po zastosowaniu Unresistible usłyszałam pełno komplementów na temat mojego zapachu i to od osób, z którymi kontakt mam na co dzień, a wcześniej nie zwracały na niego uwagi
– zmieszany z innymi perfumami naprawdę sprawia ze każdy zapach perfumy kobieta wciąga nosem jak by jadła spaghetti i już nie chce odejść:) jest na niewidzialnej smyczy:)
– subtelny, lekki zapach nie powoduje rozdźwięku z innymi perfumami


OPAKOWANIE:

– wyglądają jak zwykłe perfumy (brak napisu na butelce ze są to feremony)
– elegancko zapakowane
– flakonik mały i bardzo poręczny.
– delikatny i elegancki pojemnik z kulką – bardzo wygodny w użyciu, zajmuje mało miejsca

APLIKACJA

– najłatwiejszy w aplikacji feromon jaki używałem
– wielki plus za dozownik; tymi kroplomierzami ciężko władać, a tu mamy kulkę i robimy nią kreskę
– sama aplikacja najlepsza ze wszystkich – genialny pomysł z tą kulka i konsystencja olejku. Krople latwo przedawkowac przez chwile nie uwagi, raz przechylilem probke pheromaxa i wylała sie cała
– łatwość stosowania i dozowania,poręczne opakowania
– tak wygodnego sposobu dozowanie jeszcze nie było w żadnym produkcie

ILOŚĆ:

– dwa krótkie maźnięcia działają idealnie i widać efekty kilka godzin
– zaczynajcie od małych aplikacji

PRZEDAWKOWANIE:

– zdarzyło mi się przypadkiem zastosować o wiele większą ilość niż zaleca producent i oprócz mojego poddenerwowania nie zaobserwowałam aby otoczenie reagowało negatywnie (choć nie było już takich pozytywnych reakcji jak przy standardowej dawce).

PORÓWNANIE DO PHEROMAX:

– są trochę mniej „agresywne” niż pheromax. Stosując pheromax czuję wyraźne pożądanie u partnerki, podniecenie w kontakcie seksualnym staje się podbite do granic możliwości. Z Unresistible jest trochę inaczej: podbijają podniecenie jednak jest to stonowane, dają taki efekt zauroczenia.
– na zwykle dni lepiej sprawdzi się Unresistible – nie działają tak drażniąco na kumpli, którzy chcieliby być samcami alfą, raczej rozluźniają atmosferę w przeciwieństwie do Pheromaxa.
– w porównaniu do Feromaxmam wrażenie że jest bardziej subtelny, delikatniejszy ale za to bardziej precyzyjny.
– są lepsze niż np. Pheromax, wręcz mogę stwierdzić że pomagają mi wyjść z tzw. friendzone,


OCENA OGÓLNA:

– działanie przerosło moje oczekiwania
– nie mogłam uwierzyć, tylu ludzi co w ciągu tego jednego wieczoru, nie poznałam w ciągu roku
– najlepszym feromonem jaki do tej pory stosowałem.
– to co otrzymałem przerosło moje oczekiwania.
– coś niesamowitego
– uważam że nie ma lepszych feromonów niż UNRESISTIBLE.
– jestem pod wrażeniem działania.
– szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich efektów
– jeden ruch kulką i wstępuje we mnie diabeł
– na pewno nie jest to mój ostatni flakonik
– stosując te feromony człowiek się rozleniwia bo nie musi nic robić a „wszystko podawane jest na tacy”.
– UNRESISTIBLE to najlepszy produkt jaki stosowałem!
– najlepsze feromony jakie są póki co dostępne
– jak dotąd to najbardziej skuteczny feromon jaki używałem
– dzień bez unresistible to dzień stracony.
– zauważalne efekty w tym czasie, przewyższyły moje oczekiwania
– to jest wręcz niewiarygodne w jaki sposób te feromony wpłynęły na moje życie!
– klasa światowa po prostu
– najlepsze feremony jakie miałam okazję wypróbować
– to jest rewolucyjny produkt, który podnosi poprzeczkę konkurencji bardzo wysoko
– cena w stosunku do efektów niska. Dziś, znając ich działanie zaplacilabym nawet dużo więcej
– stosowałem wszystkie możliwe do kupienia w Polsce feromony ale Unresistible to zupełnie coś innego
– MAGIA…prawdziwego działania nie sposób opisać słowami

UNRESISTIBLE kupisz na: www.feromony.pl/UNRESISTIBLE