Lifestyle, Seksapil i uwodzenie

Które feromony są najlepsze? Sprawdź!

Feromony z oferty Feromony.pl mają różne składy i stężenia. Nie da się jednoznacznie określić, które feromony są najlepsze. Pytając „które feromony wybrać?” należy sobie przede wszystkim zadać pytanie: do czego chciałbym używać feromonów?.

wybor-produktu-pheromaxW przypadku chęci pogłębienia relacji nacechowanych seksualnie, bardzo dobry będzie Pheromax lub NPA. Te feromony pobudzają sferę seksualną, działanie cechuje się również zwiększeniem skłonności do flirtu, zwiększa się zainteresowanie Twoją osoba. Feromony stricte do uwodzenia zmniejszają bariery moralne i łamią lody. Warto wspomnieć, że według badań Pheromax zwiększa podniecenie seksualne aż o 200%!

Jest również wiele produktów, które nadają się do stosowania na co dzień. Dobrym przykładem są feromony Chikara. Również feromony The Edge idealnie nadają się na co dzień ze względu na swój bardzo świeży zapach.

Do biznesu zaś bardzo często jest wybierany preparat BTB, który zwiększa zaufanie i zainteresowanie (według badań aż o 22,6%!). BTB nazwać można magnesem społecznym. Działa jak zapachowy afrodyzjak. BTB bardzo dobrze wpływa również na stosującego, dodając mu pewności siebie i komunikatywności.

P6 to idealne podkreślenie autorytetu i pewność siebie. Kreuje efekt osoby godnej zaufania. Zwiększa uwagę i szacunek ze strony innych osób, potęguje respekt.

Więcej przykładów zastosowań tutaj

Należy też mieć świadomość, że feromony służą do wzmacniania doznań, które już istnieją. Nie jest to magia, która nagle przyciągnie do Ciebie drugą połowę bez żadnego Twojego działania. Musi być kontekst, aby feromony zadziałały. Feromony to fakt, który daje ogrom nowych możliwości!