Seksapil i uwodzenie

Feromony i seksapil idą w parze

Czy kobiecie wypada uwodzić mężczyznę i jak to robić?

Oto pytanie, zaprzątające niejedną z pań, która bije się z myślami, czy wyjść z inicjatywą, czy też poczekać aż obiekt jej westchnień zrobi pierwszy krok. Dzisiaj kilka słów o wydarzeniu, które rozwieje te wątpliwości, o wydarzeniu które każdej kobiecie pozwoli zamienić się w pogromczynię serc, owijającą sobie mężczyzn wokół palca.

Tak jak feromony roztaczają intrygującą aurę seksapilu wokół kobiety, mnożąc grono jej wielbicieli, tak samo działa subtelna sztuka uwodzenia, oparta o…
wyważone słowa i gesty. Kobieta świadoma swojej kobiecości, świadomie z niej korzystająca, przyciąga do siebie mężczyznę w taki sposób, że on sam nigdy się nie domyśli, kto naprawdę rozpoczął i kontrolował tę grę. Tej sztuki uczy Magdalena Fedor, założycielka „Akademii Uwodzenia”.

Pod koniec października Magdalena Fedor zaprasza na wyjątkowe warsztaty, czyli cztery dni celebracji kobiecości, podczas których nauczysz się, jak wykorzystywać Twoje naturalne atuty, aby czuć się atrakcyjną i emanować tą atrakcyjnością na zewnątrz. Oto, co proponuje Ci „Akademia Uwodzenia”:

  • Stwórz swój uwodzicielski wizerunek (makijaż, autoprezentacja, magnetyzm głosu),
  • Poznaj sekrety zmysłowej komunikacji pozawerbalnej, energii uwodzenia, kusicielskiego spojrzenia,
  • Uwolnij się od starych nawyków, kompleksów i ograniczeń, żyj swobodnie i w pełni.

W trakcie szkolenia odbędzie się także JEDYNY W POLSCE blok poświęcony stosowaniu feromonów! Podczas warsztatu „Moc feromonów” Magdalena Fedor pokaże Ci, jak osiągnąć spójność w korzystaniu z feromonów, tak, aby jeszcze bardziej podkreślić Twój seksapil.

Warsztaty odbędą się w dniach 24-27 października. Liczba uczestniczek jest ograniczona!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH SEKSAPILU >>