Seksapil i uwodzenie, Użytkownicy feromonów

Dlaczego latem mamy większą ochotę na seks?

Wraz z pierwszymi promieniami słońca budzi się cały świat do życia. Zarówno rośliny, jak i zwierzęta w naturalny sposób mają ochotę na kontynuowanie swojego istnienia poprzez rozmnażanie. Okres godowy zaczyna się na wiosnę i trwa do lata. Czym dłuższe i cieplejsze lato, tym większa ochota na łączenie się w pary.

Z nastaniem ciepłej i słonecznej pogody, także w człowieku wzrasta ochota na znalezienie partnera i związane z tym seksualne uniesienia. Jednak nie tylko słońce i ciepło zachęcają do seksu. W tym okresie dochodzi także do zwiększenia produkcji feromonów, które są naturalnymi wabikami na płeć przeciwną. Niestety w czasach, gdy nastała moda na bycie prawie sterylnie czystym, człowiek myjąc się czasem nawet kilka razy dziennie, zmywa z siebie tę całą naturalną zmysłową woń, która podsyca namiętność między partnerami.

 

Wraz z rozwojem chemii organicznej, człowiek nauczył się wytwarzać syntetyczne feromony, które możemy dolać do swoich perfum. Przykładem takiego feromonowego wzmacniacza naszej seksualnej atrakcyjności jest BTB czy też NPA. Oba produkty dostępne są zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn z uwagi na to, że każda płeć wytwarza feromony specyficzne tylko dla swojej płci . Przykładem tego jest preparat wzmacniający męską seksualną aurę. Zawiera on między innymi Androstadienon — feromon wzbudzający w kobietach pożądanie względem mężczyzny, który je stosuje. Stosowanie feromonów zwiększa przewagę takiego mężczyzny nad innymi konkurentami. Często mówi się, że jest to zapach „samca alfa”.
W przypadku kobiet takim wyjątkowym feromonem jest Estratetraenol, który spowija kobietę aurą seksapilu. Często kobiety rozmawiają między sobą, czemu ta Kaśka ma takie powodzenie, chociaż ani ona ładna, ani mądra. No właśnie, kiedy „wygrywa” taka kobieta, która jest uważana za wizualnie mało atrakcyjną, ma w sobie to coś niewidzialne, czyli ma więcej Estratetraenolu, dzięki któremu przyciąga mężczyzn.

Coraz więcej zarówno kobiet, jak i mężczyzn sięga po feromonowe koncentraty. Właśnie po to, aby zwiększyć swoją przewagę wśród konkurencji. Proszę zwrócić uwagę, że w dzisiejszych czasach stajemy się do siebie wizualnie coraz bardziej podobni. Dzieje się tak poprzez zabiegi medycyny estetycznej, permanentne makijaże, modę na określony ubiór. Więc jeśli nie widzimy różnicy wizualnej między kandydatami, to człowiekowi trudno jest wybrać.

Kiedyś przeprowadzono antropologiczne badania, w których dowiedziono, że mężczyzn zainteresowanych zachowaniem gatunku najbardziej pociągają kobiety o okrągłych kształtach bioder. Więc jeśli dziś jest moda na zwężanie bioder poprzez ich spiłowywanie przez chirurga, to proszę sobie wyobrazić, jak mózg zaczyna wariować. Po prostu gubi się i nie potrafi odpowiednio kwalifikować biologicznych sygnałów wzrokowych. Stąd też wiele osób coraz częściej narzeka na słabnące libido. Feromony mogą tu pomóc, bo są takim dodatkiem do naszego wizerunku, a także naszej osobowości. Jest nawet takie badanie naukowe, które dokładnie to pokazuje.

Naukowcy z Laboratory of Mental Health, Institute of Psychology, Academy of Sciences, Beijing dowiedli w swoim eksperymencie, że płeć rozpoznajemy nosem. Zmysł węchu, wychwytujący feromony płciowe odgrywa znaczącą rolę w odczuwaniu „męskości” i „kobiecości”. Co więcej, jest to wpływ podświadomy. Otóż okazuje się, że feromony w sprayu działają na człowieka i zmieniają percepcję płci. Jest to pierwsze badanie naukowe, które pokazuje, że feromony ludzkie faktycznie istnieją i działają na innych. To, jak pachniemy wpływa na to, jak postrzegają nas inni.
Zobacz całe badanie »

 

Profesjonalne produkty feromonowe zawierają także takie feromony, które działają korzystnie na samego stosującego. Stosując dobrze dobrane dla siebie feromony, możemy zaobserwować u siebie zwiększenie poczucia własnej atrakcyjności seksualnej oraz większą ochotę na seksualne tete’a’tete.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów z feromonami i często ludzie nie wiedzą co wybrać dla siebie. W tej sytuacji najlepiej skontaktować się z ekspertem od ludzkich feromonów i poprosić o pomoc. Feromony.pl od 19 lat doradza swoim klientom, jakie najlepiej wybrać feromony odpowiednie dla siebie.

Dobierz feromony na podstronie Feromony.pl/GAMA »

 

Autor: Magdalena J Kamieniecka ekspert ds. seksualności z portalu Feromony.pl