Użytkownicy feromonów

7 rzeczy które musisz wiedzieć, zanim kupisz feromony

Pilny materiał! Sprawdź 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim kupisz jakiekolwiek feromony.

1. Feromony są bardzo drogie w produkcji

Proces syntezy feromonów jest bardzo kosztowny. Wytworzenie 1 grama Androstenolu to koszt ponad 6000 dolarów. Aby kupić pewne, sprawdzone feromony, o potwierdzonych stężeniach, należy zawsze kupować feromony z pewnego źródła.

2. Większość produktów na rynku jest wątpliwej jakości

Na rynku istnieje wiele, nie tyle podróbek, co produktów bardzo słabych, o niskiej zawartości feromonów. Najczęściej tanie produkty, które być może wyglądają ładnie i są elegancko opakowane, nie zawierają W OGÓLE feromonów. Wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu prowadzimy badania naukowe, dzięki którym w naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone, przetestowane produkty.

3. To nie magiczny eliksir, nie poderwiesz tylko na feromony!

Feromony są fantastycznym dodatkiem, znakomitym suplementem osobowości. W ten sam sposób, w jaki suplementy diety wspomagają zdrowie, w ten sam sposób feromony wspomagają twoją atrakcyjność. Według badań, w kontekście seksualnym, ludzie stają się pobudzeni seksualnie, aż o 200% bardziej w porównaniu do placebo!

4. Feromony z perfumami? Tak!

Gdy stosujesz feromony z własnymi perfumami, wpływ jaki wywierasz na innych jest podwojony – perfumy działają na umysł świadomy, natomiast feromony na umysł nieświadomy (działanie podprogowe). Stosuj więc zawsze feromony perfumowane lub feromony bezwonne z dobrymi perfumami.

t-lesniak„Zapach The Edge nasuwa skojarzenia z takimi perfumeryjnymi przebojami jak Clohé Clohe, Flowerbomb Kenzo czy Be Delicious Donna Karan.

Natomiast męska wersja preparatu The Edge jest chętniej kupowana przez młodych mężczyzn niż Chikara, która to raczej kojarzy się z zapachem dojrzałego mężczyzny. Zapach The Edge Man nasuwa skojarzenia z Vetiverem Guerlaina oraz Declaration Cartier.”

TOMASZ LEŚNIAK – Ekspert zapachu. Specjalista od zapachowego wizerunku.

5. Działanie feromonów nie mają nic wspólnego z placebo

Potwierdzają to liczne badania naukowe, które przeprowadzane są zawsze metodą podwójnie ślepej próby. Oznacza to, że ich działanie porównywane jest zawsze do placebo, a więc substancji kontrolnej. Zarówno osoby, które testują feromony, jak i badający naukowcy, nie mają świadomości, który z aplikowanych środków stanowi feromony, a który placebo. Taką wiedzę posiada jedynie osoba kontrolująca przebieg badania. Wyklucza to więc możliwość pomyłki.

6. Czy to nie jest manipulacja?

Czy stosowanie perfum, makijażu, markowych zegarków, designerskich okularów nie jest również pewnego rodzaju manipulacją? Wszystko, z czego korzystasz na zewnątrz wpływa na Twój wizerunek. Każdym zewnętrznym gadżetem wpływasz na to jak postrzegają Cię inni. Jeśli chcesz lepiej wypaść przy innych, stosujesz elegancki outfit, modną fryzurę, markowe perfumy lub właśnie feromony.

7. Czy wszystkie feromony służą do uwodzenia?

Nie. Na tej podstronie dowiesz się, jakie feromony stosować w uwodzeniu, jakie w związku, a jakie w pracy. Przejdź do gamy »